Всі абоненти Гуднет отримують максимально швидкий доступ до популярних ресурсів Google, Facebook, Amazon, Akamai, Microsoft через паритетний інтернет-канал. Даний канал забезпечує швидкісний та надійний доступ до всіх популярних сервісів та інструментів, включаючи ресурсомісткі YouTube, Google Карты, Google Диск, Picasa та інші.

Діючі акції

Акція для нових абонентів «шість місяців за ціною трьох»

Оплатіть при підключенні три місяці та отримайте ще три місяці в подарунок! Таким чином Ви будете користуватися найнадійнішим Інтернетом цілих півроку за ціною трьох місяців! З Гуднет вигідно та надійно!

Приводь друга та отримай 100 грн на рахунок

У Вас є друг, якому потрібний надійний вихід до мережі інтернет? Оформлюйте заявку на підключення друга і після встановлення ми подаруємо Вам 100 грн бонусів в рахунок наших послуг! Пропозиція діє на постійній основі!

Акція «10 місяців +2»

Спеціальна пропозиція для тарифу Максимальний - оплачуйте за десять місяців та отримайте два місяці у подарунок. Пропозиція діє на постійній основі!

Безкоштовне підключення до мережі Інтернет!

Будь-який житель Ж/М Північний має можливість підключити Інтернет у будь-який день і користуватися до кінця місяця без абонплати на тестовому тарифі. Оформлюйте заявку і підключайтесь до найнадійнішого Інтернет провайдеру!

Програма лояльності

Ви хочете користуватися послугами Гуднет і отримувати бонуси? Тоді у Вас є чудова можливість накопичувати бонуси та отримувати доступ в Інтернет в подарунок! Активуйте бонусну програму в особистому кабінеті та збирайте бонуси кожного місяця. Зберіть 10 бонусів і отримайте місяць Інтернет – безкоштовно! Не чекай – активуй прямо сьогодні і починай збирати вже цього місяця Якщо у Вас є запитання – прочитайте офіційні правила програми лояльності